Przegrana z GKS Bełchatów po walce

W dzisiejszym dniu (03.05.2014r.) Warta Sieradz Jr. rozegrała 16 kolejkę w lidze wojewódzkiej Deyna, przeciwnikiem był GKS Bełchatów (3 miejsce w lidze). Mecz był dobry w wykonaniu Warty, po pierwszej połowie wygrywaliśmy 1:0, po bramce Pawła Romka. W drugiej połowie graliśmy odpowiedzialnie, chcieliśmy podwyższyć wynik, ale niestety bramkarz Bełchatowa obronił strzał, Kacpra Nowackiego i dobitkęFilipa Ryżewskiego. Pod koniec gry GKS, wyszli ofensywnie i po naszym błędzie strzelili gola na 1:1. W doliczonym czasie gry szybki kontratak przeprowadzili goście i z 18 metra silnym wymierzonym w samo okienko strzałem, popisał się zawodnik Bełchatowa i wygrali 1:2.