Trzecia wygrana z rzędu z GKS Ksawerów!

W dzisiejszym dniu (19.04.2014r.) Warta Sieradz Jr. rozegrała 14 kolejkę w lidze wojewódzkiej Deyna, przeciwnikiem był GKS Ksawerów (12 miejsce w lidze). Od samego początku widowisko było bardzo ciekawe i zapowiadające dużo emocji. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, obie drużyny stwarzały sobie dogodne sytuacje, ale żadna nie potrafiła przechylić szali na swoją korzyść. W 25 min. meczu 100% okazję miał Artur Nowak po świetnym podaniu Mariusza Pawlaka i sprytnym przepuszczeniu piłki przez Kacpra Nowackiego, jednak uderzył minimalnie obok bramki. Kilka minut później dogodną sytuację stworzył sobie Paweł Romek, lecz również jej nie wykorzystał. Do przerwy winik nie uległ zmianie, było 0:0. Druga część gry obfitowała w jeszcze większą ilość emocji, wiele kar indywidualnych, jeszcze więcej sytuacji podbramkowych i aż 3 bramki. Sieradzanie chcieli zgarnąć pełną pulę, dlatego od samego początku II połowy ruszyli do ataku. W końcu w 45. min. Warciarze objęli prowadzenie, świetnym podaniem popisał się Artur Nowak, a w sytuacji sam na sam nie pomylił się Kacper Nowacki. W 55. min. zza pola karnego bardzo silnie uderzył Paweł Romek, bramkarz gospodarzy "wypluł" piłkę przed siebie, a do pustej bramki dobił Kacper Nowacki, było już 2:0 dla przyjezdnych. Po tej bramce do śmielszych ataków ruszyli gospodarze. W 60. min. świetnej okazji sam na sam nie wykorzystał zawodnik GKS-u, z której zwycięsko wyszedł bramkarz Warty. Pod koniec meczu w 75. min. efektownym rajdem popisał się Piotr Pawlak, który okiwał 3-ch graczy gospodarzy i ustalił wynik meczu na 3:0 dla Warty Sieradz.

Bramki:

0:1-Kacper Nowacki (Artur Nowak)

0:2-Kacper Nowacki (Paweł Romek)

0:3-Piotr Pawlak

Skład:

Brawo chłopaki za kolejne trzecie zwycięstwo z rzędu i trzy punkty wracają do Sieradza!